oskard - komentarze


Życie jest na pozór proste... Jednak, gdy zagłębimy się w naszą egzystencję dochodzimy do wniosku, że jednak nie jest tak różowo. Na pewno świadomość tego przychodzi z wiekiem, ale również z nabytymi doświadczeniami. Czasem nie zdajemy sobie sprawy co człowiek mógł w życiu przejść i czasem nawet nie wiedząc możemy go bardzo skrzywdzić, nawet jeśli to jest bliska osoba. Czasem warto się zastanowić nad pewnymi sprawami zanim coś sie powie. Jest jednak druga strona medalu, gdyby ludzie )a zwłaszcza jeśli są razem) rozmawiali ze sobą często i szczerze to napewno morznaby uniknąć przykrych sytuacji. Wydaje mi się, że obecnie brakuje nam szczerych rozmów, kryjemy się za jakimiś tandetnymi hasłami i nie umiemy pogadać o tym co czujemy i co nas gnębi nawet z bliską osobą. Duzo tych co to czytają (a zwłaszcza facetów) powie ze to brzmi gejowsko, nie wiem moze zniewiesciałem, ale wydaje mi się że lepiej pogadać wcześniej z kimś szczerze niż potem cierpieć. Pozdrawiam kochaną Sandrusie (i gorąco przepraszam za wszytko) oraz wszystkich ziomoow.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.05.2005 :: 22:11 :: 217.153.84.66

Ja już chyba sie nie zmienie.... przepraszam....
Talk.pl :: Wróć