oskard - komentarze


Na moim blogu dawno nie było żadnych optymistycznych akcentów. W naszym kraju ciężko o optymizm. Weźmy takiego wróbelka Leperka, robi wioche wszystkich to bawi ale tylko na krótką metę. Zastanówmy się: jak ten koleś jest wysoko? Jest politykiem a bawi sie w rzucanie ludzi zbożem... Podobnie jest z innymi politykami. Gdzieś słyszałem dobre powiedzenie "jeśli wystąpią problemy polityków wystrzelać, a w razie potrzeby czynność powtorzyć". Ale nie tylko polityka szwankuje. W polsce zaczyna się tworzyć drugie USA. Chodzą jakieś ziomy po ulicach, słuchają hiphopu, czasem techno mowią "joł" i walą ci z basi bo są nawaleni... Mnie osobiście bawi takie zachowanie. Bawi mnie z jaką dbałością o szczegóły "dresy" się ubierają. Bawi mnie ten cały ziomalski język (przyznaje ze czasem coś powiem no ale bez przesadyzmow, nie zyje tym językiem). Powyższe zeczy są może zabawne, ale tragiczne są rzeczy które niektórzy ci osobnicy wyczyniają. Nie mówie już tu o narkotykach, bo to oni sie sami truja i mnie to smyra. Mowie o tym że zaczepiają innych ludzi np na ulicy i już nie mowie co robia bo to zalezy od stoponia "zaangazowania w zycie publiczne". Większośc ludzi mających coś na sumieniu jest z tego właśnie otoczenia. Czasem gdy się takich widzi na ulicy aż strach przejść obok. Jeśli ten styl zacznie rządzić światem to słowa mojego ulubionego księdza R. się sprawdzą. Słowa te brzmiały mniej więcej tak: nasza cywilizacja to cywilizacja śmierci. Na koniec jeszcze powiem, że osobiście nie znosze tego rodzaju muzyki (znaczy hiphopu )

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.05.2005 :: 16:22 :: dyn121.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fakt, polityka w naszym kraju jest do bani ale patrzac na wszystko z dalszej perspektywy, swiat czlowieka jest pelen absurdow. Ale musze dodac ze wcale nie upodabniamy sie do U.S.A. my tylko przejmujemy jego wady zostawiajac zalety dla innych. A co do mojego swiatopogladu to uwazam ze to co sie dzieje dookola jest tragiczne i smiesze zarazem i mimo swojego pesymizmu (to chyba cecha wrodzona kazdego polaka) ciagle bawia mnie te wszystkie absurdy i jakos trudno mi sie nie smiac, moze to troche skrzywiony poglad ale moj wlasny i raczej sie nie zmieni ^^ hehe i zakoncze ten wywod zlota mysla ''zawsze moze byc gorzej'' (i dzieki Andrzejowi pewnie bedzie...^^)
Talk.pl :: Wróć