oskard - komentarze


5 miesięcy temu działo się wiele rzeczy... Były ferie, padał śnieg i było zimno. Dokładnie 5 (no teraz to będzie 5 miesięcy i jeden dzień) miesięcy temu jednak wydarzyło się coś dla mnie bardzo ważnego, zacząłem być z pewną osóbką która obecnie nadal jest moją dziewczyną. Chciałbym napisać ile wniosła szczęścia i radości do mojego życia, ale tego sie nie da opisać. Jedynie mogę napisać, że był to chyba najpiękniejszy okres w moim nieciekawym życiu. Dzięki niej nauczyłem się dużo o życiu i dowiedziałem się jak bardzo jestem niedojrzały. Tym że się zachowywałem jak szczeniak mogłem wszystko zepsuć, lecz ona mi wybaczała, teraz staram się zachowywać tak by poczuła, że naprawdę nie jest mi obojętna i nie chcę jej ranić. Jest mi naorawdę przykro, że się tak zachowywałem, lecz teraz postaram się wszysko naprawić. Jest jedyną osobą na ziemi której nie wkurzam. Żałuję tylko jednego... żałuję tego że nie znałem jej wczesniej. Nie żałuję ani jednej chwili spędzonej z nią. Mogę śmiało powiedzieć, że jest ona światłem mojego życia i bez niej nie wiedziałbym co to jest prawdziwe życie lecz snułbym półżywot do końca moich dni. Dziękuję Sandrusiu za to, że wytrzymałaś z takim niedojżałym szczeniakiem tak długo. Kocham cię :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.07.2005 :: 23:38 :: cra165.neoplus.adsl.tpnet.pl

EMISARIUSZ!!!

ten koment poniżej to mój!!! Daniel Włoka vel emisariusz
06.07.2005 :: 23:37 :: cra165.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie słuchaj takich komentarzy jak ten jeden. Jak się go czyta to właśnie się żygać chce. Nie schodź z tej drogi, która podążasz, bo widze, że doskonale sobie zdajesz sprawę z tego, że ona jest doskonała. Gratuluje.
02.07.2005 :: 21:40 :: ceq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

Karmelka

ja nie moge.. nie wierze własnym oczom, takie wnioski ale ciesze się ze wkońcu ktoś pokazał ci odpowienią droge i w dodatku była to Sandra... zycze wam zeby na 5 miesiącach sie nie skończyło i ze napiszesz podobną albo i lepsza notke na wszą 5 rocznice ślubu tylko nie narzekaj na to ze pojawiła sie dopiero 5 miesiecy temu, najwidoczniej Bóg uznał ze to bedzie najodpowiedniejszy moment na przełom w twoim zyciu... oby tak dalej
02.07.2005 :: 14:52 :: dwt211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Donia

kurcze,nawet nie wiedzialam ze stac cie na takie przemyslenia!!!jestem dumna ze chodzilam z toba przez te 9 lat do tej samej klasy czasem wam zazdroszcze tego szczescie... a Marcinem sie nie przejmuj!! to on niegdys byl od walenia smutów,a teraz udaje twardziela!!!a tak na prawde jest miekki jak... z reszta niewazne tez sie ciesze z waszego szczescia!!
28.06.2005 :: 15:41 :: 217.153.84.66

Doma

Jestem tylko taką zwykłą dziewczynką...
Ładny masz szablonik... Ładną muzykę...
Będę wpadać częściej... Masz coś przeciwko ? Mam nadzieję, że nie...
Ładnie tu tak spokojnie i sympatycznie...
Pozdrowienia

23.06.2005 :: 15:18 :: gigant2.artvox.pl

Wader

Ciesze się z waszego szczęscia Fajnie że jesteście szczęliwi, ja za to mam pecha :/ Ale mam wała Jakoś se dam rady
22.06.2005 :: 16:19 :: dxw154.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaRcInOooO

ByDa ŻiGoŁ <żygam> OsKaR ...tO nIe nA mOj rOzUm dOOpIeNiE tAkIcH sMooTóW....
21.06.2005 :: 22:37 :: 217.153.84.66

Oskarku przez te 5 miesiecy spedziłam z toba wiele cudownych chwil , jak chyba kazda para miewalismy te dobre i te gorsze dni , chwile radosci oraz słabosci . Mimo tych wszystkich niedomówien nasza miłość przetrwała to wszystko i jeszcze wiele przetrwa , dzięki tobie moje życie stało sie radośniejsze , jestem szczęśliwa i inaczej patrze na świat . Bardzo się ciesze ze Bóg postawił na mojej drodze życia właśnie Ciebie bo nikt nie może dać mi tyle szczęścia co ty... Kocham Cię :*
21.06.2005 :: 20:17 :: dws8.neoplus.adsl.tpnet.pl

BUUUUUUUUUU ;( sie wzruszylem (;p) wchodze na ten twoj blog za kazdym razem jak mam ochote posluchac apocalipticy ale nie wiem czy go czytac... za glebokie mysli tu wysnuwasz... hmmmm moze jestem
21.06.2005 :: 18:53 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blanda

Czesc Oski... to piękne co piszesz, naprawde...
Talk.pl :: Wróć