oskard - komentarze


Ehh jakie ja mam upierdliwą sklerozę... Aż sie boje co bedzie na starość, skoro teraz jest tak źle. Mówie tu teraz o przypadku, że gdy jestem gdzieś AFK(poza kompem) to mam milion pomysłów na note, ale jak sie zbliże do PC to zaraz jest pusto No i w sumie tą notke pisze tak se Mogę coś napisać o mojej przedostatniej notce. No więc może siętrochę zmieniłem, ale mi sie wydaje że ja zawsze taki byłem, poza tym i tak wszystkich dalej wkurzam Ale ja sie w sumie nie zmieniłem, wo wszystko było gdzieś tam we mnie, tylko że Sandra pomogła mi to wszystko wydobyc a schowac moje wady (przynajmniej wiekszosc)ja po prostu nie miałem sie dla kogo zmieniac... Teraz jest inaczej mam sie dla kogo zmieniac na lepsze...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.07.2005 :: 19:46 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

No ciekawe jak bedzie ze mna :D:D:D::D
21.07.2005 :: 00:05 :: 217.153.84.66

smigielko

Wiesz kochanie , ja wiem ze ta notka jest interesująca , ale może napisałbyś nową ? Bo ta juz starej daty jest pozdrawiam :*
10.07.2005 :: 19:50 :: 217.153.84.66

Doma

Ehh ja też tak mam ...
Zawsze mam pełno pomysłów, ale jak wejde na kompa to aż niedobrze mi się robi ... Wiem, że przydałobny się coś napisać, a nie wiem co ... Ehm ... Kończę
PAPA

06.07.2005 :: 23:34 :: cra165.neoplus.adsl.tpnet.pl

emisariusz

Pięknie jest tutaj zaglądać. Aż czuć >dobrą energię< jak się czyta Twoje noty... tak poprostu. To też było krótko, ale z serca pozdrawiam Was
04.07.2005 :: 22:06 :: 217.153.84.66

Kocham Cię... :* (poprostu to chciałam Ci napisać... krótko, ale z serca... )
Talk.pl :: Wróć